KİLİTLİ PARKE MAKİNASI İMALATI

Kilitli parke makinası  imalatında Beyazlı group firması olarak, sektörde Beysanmak markası ile müşterilere hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz kilitli parke makinaları  manuel ve auto olmak üzere iki  grup halinde satışa sunulmaktadır. Beysanmak bünyesindeki kilitli parke makinası  imalatı üretim, boya ve sevkiyat aşamaları olmak üzere 3 evrede gerçekleşmektedir. Kilitli parke makinası imalatı ‘nda üretim evresi; kaynaklı imalat, taşlı imalat, boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört temel aşama ile gerçekleştirilmektedir.Ayrıca PRS400, PRS600, PRS800, PRS1000 ve PRS1200 olmak üzere kilitli parke makinası  imalatı seçeneklerimiz mevcuttur.

Beysanmak bünyesinde kilitli parke makinası  imalatı tamamen CE standartlarına uygun olarak gerçekleşmektedir. Günümüzde firmamız hem yeni kilitli parke makinası  imalatı ‘nda BEY-SAN-MAK olarak, hemde ikinci el kilitli parke makinası imalatı sektörüne PRESMAC olarak gerek fiyatları, gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması nedeni ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Beysanmak bünyesinde gerçekleşen kilitli parke makinası imalatı işlemlerinin tüm aşamalarında deneyimli teknik elemanlar bulunmaktadır. Ayrıca üretim sonrasında da deneyimli teknik personelimiz tarafından kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Ürün teslimi sonrasında da teknik servis elemanlarımız, her türlü soru ve problemleriniz karşısında eğitimli ve yeterli bilgi donanımına sahip olduğu için sorunlarınızı en kısa sürede çözümlemek ilkelerimiz arasında en önemli yere sahiptir.

Reklamlar

KİLİTLİ PARKE MAKİNASI İMALATI’ için 3 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s